Notiks izmaiņas AS “Conexus Baltic Grid” valdes sastāvā

Vienotā dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS “Conexus Baltic Grid” (turpmāk – Conexus) valdes priekšsēdētājas amatu atstās Zane Kotāne, pieņemot jaunus profesionālos izaicinājumus.

Kopš Conexus izveides 2016. gadā līdz 2017. gada nogalei Zane Kotāne bija Conexus valdes locekle, taču no 2018. gada pildīja valdes priekšsēdētājas pienākumus.

Zane Kotāne, Conexus valdes priekšsēdētāja: “Jau kopš brīža, kad tika izveidots Conexus, tas sevi pieteica kā nozīmīgu daļu no atvērtā dabasgāzes tirgus, kura primārais darbības mērķis ir reģiona dabasgāzes tirgus attīstība un drošība. Man ir liels gandarījums, ka īsā laikā mums ir izdevies šo tirgus struktūrvienību nostiprināt un tajā ieviest ilgtspējīgu darbības pārvaldību, nodrošinot gan nozares attīstības programmu un investīciju piesaistes sistēmu ieviešanu, gan iekšējo resursu un darbinieku kompetenču attīstību. Uzskatu, ka līdz šim kopīgi paveiktais darbs ļaus arī turpmāk uzņēmumam efektīvi strādāt, lai sasniegtu izvirzītos mērķus un uzstādītu jaunas ambīcijas dabasgāzes tirgus attīstībā.”

Paredzēts, ka amata pienākumus Z. Kotāne pārstās pildīt 26. jūnijā.

Atpakaļ