Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes.
Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Piekrītu

Izsoles

Izsoles objekts:
Adrese:
Izsoles datums:

Izsole par aktīvās dabasgāzes daudzuma uzglabāšanu un pieejamības nodrošināšanu krātuvē 2020. - 2021. gadā

Akciju sabiedrība (AS) "Conexus Baltic Grid" organizē sarunu procedūru, nepublicējot dalības uzaicinājumu "Izsole par aktīvās dabasgāzes daudzuma uzglabāšanu un pieejamības nodrošināšanu krātuvē 2020. - 2021. gadā".

Piedāvājums un tam pievienotie dokumenti jāiesniedz AS "Conexus Baltic Grid" Rīgā, Stigu ielā 14 (tālrunis +371 67819032) vai saskaņā ar procedūras noteikumiem elektroniskā formātā ar paroli aizsargātu un ar drošu elektronisko parakstu parakstītu Piedāvājumu jānosūta uz e-pasta adresi iepirkumi@conexus.lv līdz 2020. gada 15. aprīlim plkst. 12.00 (pēc Latvijas laika).

Svarīgi!

E-pastā iesniegtajiem piedāvājumiem paroli drīkst iesūtīt tikai 2020.gada 15.aprīlī laika periodā no plkst.12.00 līdz plkst.13.00 pēc Latvijas laika. Ja parole tiek iesūtīta ātrāk vai vēlāk, konkrētais piedāvājums netiek izskatīts vispār.

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties ŠEIT.

Lasīt vairāk

Stigu iela 14, Rīga

15.04.2020

Uzmanību!

Sakarā ar Pasaules Veselības organizācijas 2020.gada 11.martā izplatīto paziņojumu, ka koronavīrusa Covid-19 izplatība sasniegusi globālās pandēmijas apmērus, ievērojot starptautisko organizāciju un valsts kompetento institūciju rekomendācijas, lai ierobežotu slimības izplatību, minimizētu iespējamo vīrusa transportēšanu un inficēšanos, ar 2020.gada 16.martu valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā AS "Conexus Baltic Grid" organizēto iepirkuma procedūru piedāvājumu atvēršanas sēdes nav atklātas un piegādātāju pārstāvju dalība klātienē atvēršanas sēdēs līdz nākamajam paziņojumam tiek pārtraukta. Informācija par atvēršanas rezultātiem piedāvājumus iesniegušajiem piegādātājiem tiks nosūtīta 1 darba dienas laikā pēc piedāvājumu atvēršanas.