Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes.
Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Piekrītu

Publiskā konsultācija par izstrādāto pārskatu par veiktajiem starpposma pasākumiem

Akciju sabiedrība (AS) “Conexus Baltic Grid” izsludina publisko konsultāciju par izstrādāto pārskatu par veiktajiem starpposma pasākumiem saskaņā ar Komisijas Regulas (ES) Nr. 312/2014 (2014. gada 26. marts), ar ko izveido tīkla kodeksu gāzes balansēšanai pārvades tīklos prasībām.

Ieviešot Regulas prasības, AS “Conexus Baltic Grid” piemēroja šādus starpposma pasākumus: balansēšanas platformas alternatīvas ieviešana (saskaņā ar Regulas 48. pantu) un nebalansa maksas ieviešana (saskaņā ar Regulas 49. pantu), šo pasākumu izpildes nosacījumus iekļaujot Dabasgāzes pārvades sistēmas lietošanas noteikumos.

Pārskats satur informāciju par pamatojumu ieviešot starpposma pasākumus, kā arī ietver gāzes īstermiņa vairumtirdzniecības tirgus attīstības stāvokļa un likviditātes raksturojumu, norādot dalībnieku skaitu, kuriem ir piekļuve gāzes īstermiņa vairumtirdzniecības tirgum, dalībnieku skaitu, kuri konkrētā laikposmā aktīvi darbojušies gāzes īstermiņa vairumtirdzniecības tirgū virtuālajā punktā noslēgto, kā arī kopējo darījumu skaitu, cenas un produktu piedāvājumu apjomu. Pārskatā norādīti arī pasākumi, kas tiks veikti starpposma pasākumu izbeigšanai, tostarp šo pasākumu veikšanas kritēriji un ar tiem saistīto termiņu novērtējums.

Aicinām jūs izteikt viedokli par izstrādātā Pārskatā informāciju līdz 17. septembrim (ieskaitot), nosūtot komentārus uz elektroniskā pasta adresi consultation@conexus.lv. Pēc saņemto priekšlikumu un iebildumu saņemšanas precizētais Pārskats tiks iesniegts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā.

Iepazīties ar pārskatu iespējams ŠEIT

Atpakaļ