Reģiona konsolidētais remontdarbu plāns laika posmam no 2022. gada oktobra līdz 2023. gada decembrim

Gāzes pārvades sistēmas operatori (PSO) AS Conexus Baltic Grid, Gasgrid Finland Oy, Elering AS, un AB Amber Grid ir kopīgi sagatavojuši Baltijas - Somijas reģiona konsolidēto remontdarbu plānu laika posmam no 2022. gada oktobra līdz 2023. gada decembrim. Remontdarbu plānā iekļauti plānotie gāzes pārvades sistēmas un Inčukalna pazemes gāzes krātuves uzturēšanas darbi un pieejamās jaudas novērtējums darbu veikšanas laikā.

Publicētais konsolidētais darbu plāns aktualizēts 2022. gada 29. jūnijā un ir pieejams ŠEIT.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dokumentā norādītais jaudas virziens (ieeja/izeja) ir no PSO, kas veic attiecīgos tehniskās apkopes darbus, viedokļa. Piemēram, Balticconnector attīrīšanas virzuļu palaišana, ko veic Elering, ierobežo Balticconnector ieejas jaudu no Elering viedokļa (FIN->EE). Tas nozīmē, ka ierobežojums ietekmē izejas virzienu no Gasgrid viedokļa (FIN->EE).

Visi konsolidētā darbu plāna precizējumi pēc 2022.gada 29. jūnija, kas ietekmēs tirgus dalībniekiem piedāvāto jaudu, tiks publicēti kā steidzami tirgus ziņojumi (UMM) GET Baltic iekšējās informācijas platformā. Aktuālā informācija par tehnisko jaudu vērtībām ir pieejama ENTSOG pārredzamības platformā.

Lai nodrošinātu jaunāko informāciju, rūpīgi sekojiet līdzi šādiem informācijas kanāliem:

Informācija publicēta:
30.06.2022 15:00:16
Atpakaļ