Baltijas – Somijas reģiona konsolidētais remontdarbu plāns

 

Baltijas – Somijas reģiona gāzes pārvades sistēmas operatori (PSO) AB Amber Grid, Conexus Baltic Grid AS, Elering AS un Gasgrid Finland Oy un SDG terminālu operatori (SDGTO) AB Klaipedos nafta un Floating LNG Terminal Finland Oy ir kopīgi sagatavojuši Baltijas - Somijas reģiona konsolidēto remontdarbu plānu laika posmam no 2023. gada oktobra līdz 2024. gada decembrim. Remontdarbu plānā iekļauti gāzes pārvades sistēmas, SDG terminālu un Inčukalna pazemes gāzes krātuves plānotie uzturēšanas darbi, kā arī pieejamās jaudas novērtējums darbu veikšanas laikā.

Publicētais konsolidētais darbu plāns aktualizēts 2023. gada 21. jūnijā un ir pieejams ŠEIT.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jaudas virziens (ieeja/izeja) dokumentā norādīts no PSO vai SDGTO, kas veic attiecīgos darbus, viedokļa. Piemēram, Balticconnector attīrīšanas virzuļa palaišana, ko veic Elering, ierobežo Balticconnector ieejas jaudu no Elering viedokļa (FIN->EE). Tas nozīmē, ka ierobežojums ietekmē izejas virzienu no Gasgrid viedokļa (FIN->EE).

Visi konsolidētā darbu plāna precizējumi pēc 2023. gada 21. jūnija, kas ietekmēs tirgus dalībniekiem piedāvāto jaudu, tiks publicēti kā steidzami tirgus ziņojumi (UMM) GET Baltic iekšējās informācijas platformā.

Aktuālā informācija par tehnisko jaudu vērtībām ir pieejama ENTSOG pārredzamības platformā.

Aktuālākajai informācijai, lūdzu, rūpīgi sekojiet līdzi šādiem informācijas kanāliem:

 
Informācija publicēta:
21.06.2023 19:26:33
Atpakaļ