(Atjaunots) Baltijas - Somijas reģiona konsolidētais remontdarbu plāns laika posmam no 2022. gada oktobra līdz 2023. gada decembrim

Gāzes pārvades sistēmas operatori Gasgrid Finland Oy, Elering AS, AS Conexus Baltic Grid un AB Amber Grid (PSO) ir kopīgi aktualizējuši Baltijas - Somijas reģiona konsolidēto remontdarbu plānu, kas tika publicēts 2022. gada jūlija sākumā.

Atjauninātais konsolidēto remontdarbu plāns aptver laika posmu līdz 2023. kalendārā gada beigām un ir pieejams ŠEIT

Remontdarbu plānā iekļauti plānotie gāzes pārvades sistēmas un Inčukalna pazemes gāzes krātuves uzturēšanas darbi un tirgus dalībniekiem piedāvātās jaudas.

Atjauninātajā konsolidētajā remontdarbu plānā fiksēta situācija 2023. gada 6. februārī. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dokumentā norādītais jaudas virziens (ieejas/izejas) ir no PSO, kas veic attiecīgos apkopes darbus, viedokļa. Piemēram, Puiatu LKS - Navesti LKS izolācijas darbi, ko veic Elering, ierobežo Balticconnector ieejas jaudu no Elering viedokļa (FIN->EE) līdz 5 GWh dienā. un izejas jaudu virzienā no Gasgrid Finland viedokļa (FIN->EE).

Jebkuri konsolidētā darbu plāna precizējumi pēc 2023.gada 6. februāra, kas ietekmēs tirgus dalībniekiem piedāvāto jaudu, tiks publicēti kā steidzami tirgus ziņojumi (UMM) GET Baltic iekšējās informācijas platformā. Aktuālā informācija par tehnisko jaudu vērtībām ir pieejama ENTSOG pārredzamības platformā.

Lai nodrošinātu jaunāko informāciju, lūdzam rūpīgi sekot līdzi šādiem informācijas kanāliem:

Informācija publicēta:
06.02.2023 20:28:48
Atpakaļ