Notikušas izmaiņas Conexus padomes sastāvā

Šodien, 27. aprīlī, vienotā dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" (Conexus) akcionāru sapulcē ievēlēta Conexus padome ar izmaiņām tās līdzšinējā sastāvā. Uz trīs gadu termiņu padomes locekļu amatā apstiprināti septiņi padomes locekļi.

Padomes locekļu amatā atkārtoti tika ievēlēti padomes locekļi Ilmārs Šnucins, Tomohide Goto, Zane Āboliņa, Viktors Sentuhovskis, Normunds Šuksts un Ivars Moisejs. No jauna Conexus padomē tika ievēlēts Masanobu Furuya.

Līdzās padomes locekļu ievēlēšanai tika apstiprināts Conexus 2022. gada ilgtspējas un gada pārskats, kā arī atkarības pārskats, statūtu grozījumi un pieņemti zināšanai Conexus valdes, padomes un neatkarīga revidenta ziņojumi.

Tāpat akcionāru sapulcē tika pieņemts lēmums par Conexus peļņas izlietošanu, pieņemts lēmums par Conexus akciju konversiju no dematerializētām vārda akcijām uz dematerializētām akcijām, kā arī nolemts Conexus dematerializētās akcijas iegrāmatot centrālajā vērtspapīru depozitārijā “Nasdaq CSD SE”.

Atpakaļ