Notikušas izmaiņas AS “Conexus Baltic Grid” valdes sastāvā

Vienotā dabasgāzes un pārvades sistēmas operatora AS “Conexus Baltic Grid” (turpmāk – Conexus) valdē ir notikušas izmaiņas, jo līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Zane Kotāne, pieņemot citus profesionālos izaicinājumus, ar 27. jūniju atstājusi amatu. Par valdes priekšsēdētāju ir iecelts līdzšinējais Korporatīvās stratēģijas daļas vadītājs Jānis Eisaks.

Jānis Eisaks ir savas jomas profesionālis ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi enerģētikas jomā. Karjeras pirmsākumos Eisaks ir strādājis Eiropas Savienības atbalsta programmas PHARE ekspertu komandā, veicot dažādus uzdevumus programmas īstenošanai enerģētikas sektorā Latvijā. Vairāk nekā 13 gadus Jānis Eisaks ir bijis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulators) Enerģētikas departamenta Gāzes nodaļas vadītājs, savukārt 2016. gadā kļuvis par AS “Latvijas Gāze” Stratēģiskās attīstības departamenta vadītāju un bijis atbildīgs par uzņēmuma reorganizācijas procesu un gāzes tirgus modeļa veidošanu, gatavojoties Latvijas gāzes tirgus atvēršanai.

Kopš 2017. gada, kad “Latvijas Gāze” reorganizācijas rezultātā tika izveidota AS “Conexus Baltic Grid”, Jānis Eisaks ieņem Conexus Korporatīvās stratēģijas daļas vadītāja amatu, un viņa pienākumos ietilpst tādi uzdevumi kā Baltijas gāzes tirgus integrācijas veicināšana, Eiropas Savienības jautājumi un Conexus pārstāvniecība atbilstošajās institūcijās, korporatīvās pārvaldības sistēmas ieviešana un uzraudzība, inovāciju ieviešana un citi.

Valdes priekšsēdētāja amata pienākumus J.Eisaks sāks pildīt 27. jūnijā un paredzēts, ka Eisaks amata pienākumus pildīs līdz jauna valdes priekšsēdētāja iecelšanai.

Atpakaļ