Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes.
Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Piekrītu

Latvijas un Igaunijas vienotās balansēšanas zonas dabasgāzes pārvades sistēmas lietošanas noteikumu un balansēšanas noteikumu sabiedriskā apspriešana

Igaunijas un Latvijas pārvades sistēmu operatori sadarbībā ar Lietuvas un Somijas pārvades sistēmas operatoriem ir izstrādājuši dabasgāzes pārvades sistēmas lietošanas noteikumus un balansēšanas noteikumus piemērošanai no 2020.gada ieejas-izejas sistēmai vienotajā balansēšanas zonā, kurā ietilps Latvija un Igaunija.

Ar šo sabiedrisko apspriešanu, pārvades sistēmas operatori vēlas saņemt viedokli par izstrādātajiem noteikumiem no visām ieinteresētajām pusēm un tirgus dalībniekiem. Noslēdzoties sabiedriskajai apspriešanai, pārvades sistēmas operatori apkopos saņemtos viedokļus, precizēs noteikumus un iesniegs saskaņošanai vienotās balansēšanas zonas valstu regulatīvajām iestādēm.

Lūdzam ņemt vērā, ka sabiedriskās apspriešanas ietvaros saņemtie viedokļi un komentāri tiks publicēti. Ja viedokļa iesniedzējs vēlas sniegt savu viedokli anonīmi, lūdzam to norādīt anketā.

Sabiedriskās apspriešanas dokumenti:

Dokumenti:

Uzmanību: Viedokļus par sabiedriskās apspriešanas dokumentiem angļu valodā lūdzam iesniegt līdz 05.04.2019. sūtot uz e-pastu consultation@conexus.lv 

 

Informācija publicēta:
08.03.2019 15:21:00
Atpakaļ

Uzmanību!

Sakarā ar Pasaules Veselības organizācijas 2020.gada 11.martā izplatīto paziņojumu, ka koronavīrusa Covid-19 izplatība sasniegusi globālās pandēmijas apmērus, ievērojot starptautisko organizāciju un valsts kompetento institūciju rekomendācijas, lai ierobežotu slimības izplatību, minimizētu iespējamo vīrusa transportēšanu un inficēšanos, ar 2020.gada 16.martu valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā AS "Conexus Baltic Grid" organizēto iepirkuma procedūru piedāvājumu atvēršanas sēdes nav atklātas un piegādātāju pārstāvju dalība klātienē atvēršanas sēdēs līdz nākamajam paziņojumam tiek pārtraukta. Informācija par atvēršanas rezultātiem piedāvājumus iesniegušajiem piegādātājiem tiks nosūtīta 1 darba dienas laikā pēc piedāvājumu atvēršanas.