Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes.
Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Piekrītu

Stratēģija. Vērtības. Mērķi

AS „Conexus Baltic Grid” ir neatkarīgs un konkurētspējīgs uzņēmums ar augstu pakalpojumu kvalitāti, kas paver milzīgas attīstības iespējas. Ceļā uz šo mērķi paļaujamies uz mūsu lielāko vērtību – darbiniekiem: lojāliem profesionāļiem ar komandas garu un vēlmi gūt panākumus!

 • Misija - nodrošināt stabilu un drošu dabasgāzes apgādi un efektīvu tirgus funkcionēšanu Baltijas jūras reģionā.
 • Vīzija - sadarbojoties pārvades infrastruktūras attīstīšanā un, izmantojot pazemes gāzes krātuves iespējas, kļūt par galveno dabasgāzes avotu Baltijas reģionā apkures sezonas laikā.
 • Vērtības - droša un draudzīga darba vide, augsti profesionālie un ētikas standarti un komandas darbs, kas ir vērsts uz klientiem - mūsu galveno vērtību.
 • Ilgtspēja - esam sociāli atbildīgs uzņēmums, kas nodrošina darbinieku izaugsmi un kopējo nozares attīstību, radot ilgtspējīgu nodarbinātību un pievienoto ekonomisko vērību, tajā pašā laikā rūpējoties par tehnoloģisko procesu ietekmi uz apkārtējo vidi.
 • M​ērķi:
  - līdzsvarota ieguldījumu veikšana ar mērķi veicināt dabasgāzes kā produkta plašāku pielietošanu, vienlaicīgi nodrošinot nepieciešamās tehniskās prasības, kā arī tehnoloģiju efektīvu izmantošanu mainīgos tirgus apstākļos;
  - nodrošināt klientiem iespēju iegādāties uzglabāšanas un pārvades pakalpojumus viegli pieejamā un caurskatāmā veidā;
  - kļūt par Baltijas reģiona līderi dabasgāzes apgādes sistēmas balansēšanas pakalpojuma sniegšanā.